Kāpēc mēs?

Augsta
statistika
Kompānija 2017. gada laikā nav zaudējusi nevienā konkursā, kas būtu balstīts uz statistikas – kopējā piedzītā summa, klientu, kas veica maksājumus, attiecībā pret kopējo cilvēku skaitli, kas to apsolīja izdarīt, vidējā maksājuma summa.
IT
risinājumi
Maksimāli ērti cilvēkam, kas strādās ar mūsu datu bāzi, caurspīdīga veikto darbību vēsture, ir redzami visi debitora maksājumi - jau veiktie un plānotie, ātra sadarbība, jebkāda atskaišu forma Jūsu ērtībai.
Nestandarta
pieeja
Mums pieder maksimālais rīku skaits, lai meklētu un strādātu ar parādniekiem, mēs izmantojam visjaunākos pakalpojumus un tehnoloģijas.
Komunikācijas psiholoģija
Mēs nedraudam, nestrīdamies, nepārkāpjam likumu. Mēs meklējam individuālu pieeju katram parādniekam izmantojot likumīgās metodes un saskarsmes psiholoģiju.

Licences

PTAC
licence
17.05.2022 SIA “Melnā lapa” saņēma speciālo atļauju (licenci) parāda atgūšanas pakalpojuma sniegšanai Latvijas Republikā Nr.PA-2022-5. Licence derīga līdz 2025. gada 16.maijam
Personas datu apstrādes
reģistrācijas apliecība
03.05.2013 SIA “Melnā lapa” datu valsts inspekcijā saņēma personas datu apstrādes reģistrācijas apliecību Nr.002971
Komersanta
reģistrācijas apliecība
Uzņēmums reģistrēts 11.06.2010.

Par uzņēmumu

"Melnā lapa" ir licencēts un profesionāls parādu piedziņas uzņēmums, kas dibināts 2010. gadā un šobrīd piedzīvo strauju attīstību savā darbībā. Esam paspējuši pierādīt sevi kā uzticamu sadarbības partneri, veiksmīgi nodibinot darba attiecības ar vairākām telekomunikācijas un ātro kredītu kompānijām.

Esam izstrādājuši parādu piedziņas procedūru, kas nepārtraukti tiek attīstīta un uzlabota, lai varētu atgūt parādus ar vislielāko efektivitāti. Katrai nodotajai lietai tiek pievērsta īpaša uzmanība, jo esam orientēti uz to, lai parādītu klientam vislabāko rezultātu un rastu iedarbīgu risinājumu abām pusēm. Pat bezcerīgos gadījumos esam spējuši noslēgt vienošanos ar debitoriem ārpustiesas kārtībā atbilstoši ētikas standartiem un noslēgtajam līgumam.

“Melnā lapa” parādu piedziņas speciālisti operatīvi novērtēs situāciju, profesionāli veiks pārrunas un nodrošinās parādu piedziņu visīsākajā laika posmā. Mēs cienām mūsu klientus un debitorus, un esam noskaņoti uz to, lai veidotu godīgu un ilgtspējīgu darba attiecību pamatu.
Uzņēmums
skaitļos
12
gadi tirgū
20+
piedziņas procesā iesaistītie darbinieki
30+
pastāvīgi partneri visos Latvijas reģionos
4000+
izejošo zvanu skaits katru dienu
100000+
kopējo debitoru
skaits

Kontakti

Lai nebūtu jāgaida, lūdzu, ievadiet jūsu telefona numuru
un mēs pārzvanīsim Jums
Pasūtīt zvanu